| Gabi1019 a întrebat:

Salut, TPU! Vin și eu cu o întrebare.
Am intrat într-o relație de aproximativ 6 luni și mie mi-a fost spus parțial la început despre trecutul ei și ce a făcut, însă recent mi-a spus de o relație pe care a avut-o ultima oară înainte sa fie cu mine și a început să mă afecteze lucrurile astea care le-a făcut cu respectivul ea având și un copil dintr-o relație mai veche iar băiatul cu care are copilul lucrează în același loc cu mine și e gelozie din partea lui și așa mai departe. Credeți ca e normal să se despartă de băiatul cu care are copilul și să intre în cealaltă dinaintea mea timp în care a petrecut două luni cu tipul ăla și a făcut niște chestii care nu îmi plac(legate de sex) nu mi se pare normal să dai dintr-o relație în alta și să faci lucrurile astea mai ales când ai un copil! Eu cu ea mă înțeleg de minune doar ca pe mine mă macină trecutul ei. Aștept opinii! Mulțumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te macină trecutul ei, sunt șanse mari ca relatia sa se incheie cât de curând.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai intrat in realtie cu ea, stiind ca are un copil taman cu un coleg de al tau?
Nu crezi ca era mai normal sa nu te legi la cap cu fosta sotia a unui coleg de munca?

Daca nu-ti convine, rupe relatia, ca femeia aia are un trecut care nu te priveste pe tine si nici nu te afectaeza, fiindca totuls -a intamplat inainte sa apari tu in viata ei.

| KovacsB a răspuns:

Mai aveti si alti colegi in echipa?