| anonim_4396 a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor, multe cadouri, multe dulciuri si... multe amandine pentru minehee hee Apropo, ce vreti de la mosu'? Spuneti repede acum si miine sa vedem daca ati fost cuminti si ati primit ce ati cerutbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Am primit tot ce mi-am dorit...:X Fericire!happy
Desigur, i-am soptit lu` Mosu la ureche sa-ti aduca multe multe multe amandine laughing Sper ca au fost delicioase smug laughing

Craciun fericiiiiiiiitttt!>big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crăciun de vis!
Ce am cerut? Liniște sufletească.
Numai bine.
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Multumim de urari, perioada sarbatorilor este una magica, ne indeamna pe fiecare la "visare" si cand ne "trezim", trebuie sa ne apucam sa si facem ceva de mancare pentru ca, "spiritul" sarbatorilor sa "nu moara de foame" si sa uite apoi sa ne mai viziteze si in anii ce vor urma.
Eu am primit ce mi-am dorit, sa-i am pe cei dragi in jurul meu, bucurandu-ne ca suntem impreuna si ca putem sa "atingem" cerul, cu mainile goale, atunci cand Mos Craciun s-a gandit la noi si ne-a daruit ce a crezut el ca, ne-ar face placere.
"Mosul" a stiut ce-mi lipseste si mi-a luat un mixer, in locul celui ce tocmai se stricase, mi-a adus dulciuri, nu ca era cazul sa-mi mai "rotunjesc" soldurile, multe fructe si mai ales urarile in direct, care mi-au mers la suflet.
Sper ca si tu BRO ai primit ce ti-ai dorit, mai ales "amandinele" pe care le-ai cerut, eu ma gadisem intai ca ai cerut niste "amazoane", care sa te provoace la o lupta pentru suprematie, dar daca vrei doar niste "nevinovate" amandine, trebuie sa fii atent numai sa nu te "indulcesti" prea tare, pentru a nu deveni "siropos" in anul ce urmeaza.
Lasand gluma la o parte cred ca, fiecare ne dorim sa avem sanatate si sa reusim sa ne adaptam vicisitudinilor vietii pentru ca, noi inca ne vom mai confrunta si cu acest gen de probleme.
Pentru tine si pentru toti userii TPU, ganduri bune, sperante implinite, reusite, noroc, fericire si o viata mai tihnita pentru anul ce vine.
LA MULTI ANI!

| Barajag a răspuns:

Sarbatori fericite si tie Bro.Nu crezi ca, savarinele sunt mai bune decat amandinele?laughing
Eu nu am fost cuminte, asa ca, am primit multe daruri de la mosulbig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Sarbatori fericite si tie si tuturor, va doresc multa sanatate, fericire, implinire si credinta.Fie ca Sfintele Sarbatori sa ne gaseasca cu pace si cu dragoste.
Eu am primit niste haine si niste dulciuri(sa-mi fac pofta). Dar imi doresc cel mai mult sanatate si fericire.Asta sper sa mi-o dea Dumnezeu.
Numai bine

| georgianaionescu a răspuns:

Sarbatori fericite!

| Magnific a răspuns:

Sanatate si Liniste. atata tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu uitati sa faceti vinzare supermarketurilor ca romanul la orice sarbatoare comerciala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi doresc sanatate ca e mai buna decit toate