| naruto2011 a întrebat:

Cei care se uita la naruto manga ce putere i-a dat itachi la naruto?

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

El i-a dat o chioara care are ochiul lui siisui( cel mai bun prieten al lui itachi). siaringanul lui siisui detinea cel mai puternic genjutsu : koto amatsukami si atunci cand acaesta zarea siaringanul lui itachi il scotea pe el din orice fel de genjustsu si de asemenea era imun la orice fel de genjutsu din partea lui. Itachi i la dat lui naruto, stiind ca sasuke va dori sa-si implanteze ochii lui si astfel naruto va fi protejat de orice genjutsu din partea lui.

2 răspunsuri:
| naruto2011 explică:

Mers laurik

| anyandreea72 a răspuns:

Ia dat 2 puteri foarte tari, ia dezvoltat siaringanul, acum poate sa faca niste flacari negre cu ochii. funddaaaaaaaaaaaa