| sopranaCadaverica a întrebat:

Pentru cursuri pe zoom, trebuie neaparat sa downloadez platforma?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| macintosh a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic. Daca esti de pe calculator/laptop poti da click direct pe link si sa il utilizezi din browser( explorer, chrome, opera, safari sau orice ai tu). Iti zic 100% pentru ca asa intru si eu uneori pe calculatorul unde nu am instalat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu e obligatoriu sa ai cont, trebuie doar sa ai ID-ul si parola meet-ingului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da