| m4n1ak a întrebat:

Care ati jucat sau inca jucat Prince of Persia?

Si ce parere aveti despre el?

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Eu am jucat trilogia + ultimul, si zic ca merita jucate, e un joc unic, greu de descris in cuvinte. Si acum imi aduc aminte cum fugeam de Dahaka si ce frica imi era. laughing

| m4n1ak explică:

In Prince of persia warrior within stiu ca si eu prima data numa cand il vedeam nu mai stiam ce sa fac laughing

Cand fugea dupa mineeee... aoleo ca nu stiam ce sa mai apas.

Cel mai mult mi-a placut Warrior within si 4/Prodigy cat despre The forgoten sands inca nu l-am jucat.

Vad ca si God Of War ii fain da nu am Ps pentru el. Am incercat cu PCSX2 emulator dar merge prea greu... nu stiu trebuie sa fac la setari acolo si nu stiu ce sa pun.

| Chashalot77 a răspuns:

Unul din jocurile mele preferate am jucat aproape toata seria. POP 4 imi merge cam sacadat asa ca nu am jucat ultimul. Este un joc foarte reusit. Prederatul meu este 3-ul dar mi-a placut si 4.