| ellene a întrebat:

Cine imi da si mie un link, un site ceva de unde sa pot downloada melodii in spaniola? Noi, vechi, nu conteaza...gen Natalia Oreiro, Thalia, cand erau ele in perioada de glorie happy

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Uite un link special pe tine :D

http://www.descargagratismp3.com/

acolo o sa gasesti mai multe site-uri de unde poti sa gasesti muzica in spaniola, daca nu gasesti scrie pe google asta

descargar canciones en español

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scris pe google si mia aratat dar nu stiu d c nu a mers dar cu the pussycat dolls a mers nu stiu d c nu merge si cu thalia dar inceraca u ca u pote te pricepi mai bine

Răspuns utilizator avertizat