| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit o metoda pe Internet care zice ca poti slabi 12 KG intr-o singura luna? Oare functioneaza?
In ultimul timp am inceput sa mananc dulciuri cam multe, si se pare ca am acumulat vreo 4-5 KG in plus fata de de de obicei.
Link-ul este aici:
http://tiny.cc/ca6bvw

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Nu te lua dupa dietele astea,, minune,, mai ales daca trebuie sa cumperi cine stie ce pastile... In general nu sunt sanatoase. Invata sa slabesti in timp, cu perseverenta, dieta si multa miscare. Asa o sa te si simti bine, si nu o sa ti le lase pielea dupa ce slabesti. Succes!

| BogdanLuca a răspuns:

Daca vrei sa ajungi prin spitale functioneaza. daca nu, cauta o dieta de durata cu rezultate de durata!