| MartinnaSosttel a întrebat:

Miine merg in vacanta.Ce mancare s-a imi iau?

Răspuns Câştigător
| Timishan a răspuns:

Daca ai intre 7 si 9 ani nu-ti face griji!, vor stabili parintii tai (neamurile ori prietenii de familie maturi dupa caz). Daca ai peste 9 ani, pana spre 100, ia-ti orice! Toate tin de foame.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tot ce nu necesita tratamente sau prelucrari termice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cateva fructe, un corn si o punga de covrigi, 2-3 sandwich-uri, o stricla de apa si gatahappy

| τττ a răspuns:

Bună.
Niște sandwich-uri țin bine de foame!
Pa, pa.

| viki16 a răspuns:

Ce Zici De Vreo 3 sandwich-uri care sa contina snitele de pui cu niste smantana niste rosi si niste castraveti drum bun te pup!

| sandutza12 a răspuns:

Da tu deja ai fost în excursie și ai mîncat la restaorant big grin