| Bl00dk a întrebat:

Salutttt, am 15 ani și sunt sedentar, adică nu prea ies din casa, as vrea sa mă apuc de sala, oare ar fi ok?

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Sigur ca da! Daca nu iti iei antrenor, uita-te la cat mai multe videoclipuri in care iti explica care e tehnica corecta, mai ales la exercitile cu haltera. Cum combini exercitiile sau cate repetari faci conteaza mult mai putin decat zic toti. Important, mai ales la varsta ta, e sa nu te accidentezi. Spor!

| ioana748 a răspuns:

Da,ar fi ok. Asa mai socializezi si faci si sport.
Baftă,

| SkandallKamataru a răspuns:

Da, este foarte ok... cum au spus si ceilalti useri, i-ati un antrenor personal.
Chiar sunt placut surprins de raspunsurile pe care le-ai primit happy

| AleAle12 a răspuns:

Da, este foarte bine, pentru început îți recomand să-ți iei un antrenor personal, acesta îți poate propune anumite antrenamente pe zile, unde îți poți antrena diferite grupe musculare dar te și învață cum să execuți corect exercițiile!
Succes!

| Distrugatorul7000 a răspuns:

Absolut, insa iti recomand sa apelezi la un antrenor personal sa iti indice pasii de initiere. In plus, acesta iti da recomanda o dieta speciala pentru nevoile tale.