| davidemy a întrebat:

Bună! Am nevoie de ajutor! Am primit o tabletă de la școală și din greșeală am spart-o (e doar ecranul) este undeva prin Iași unde o pot repara? Modelul Tabletei: Vonino Magnet_G50

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Se repara la 200 lei și nu o sa se cunoască dar ca ecranul nou va fi de 10 ori mai fragil mai sensibil
Așa că poți să o repari și să o folosești cu foarte mare atenție sau de preferat poate după ce o repari o dai înapoi și ceri apoi alta
Bagi motive că se tot restaurează singura
Că îi dispare semnalul
Că nu se incarca bine
Bagi motive sa o schimbe
Pentru că după ce schimbi ecranul se va sparge că și o coaja de ou de ușor
+40 725 811 871

Aici ai Nr de la cel mai ieftin service de pe planetă
București Tineretului

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Daca ai duce-o la un service sa ti-o faca ti-ar lua cam 300 de lei ca popa + ca poate trebuie sa astepti pana dau oamenii comanda de la firma chinezeasca care produce displayul si pana ti-o repara

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Aici aici un service gsm care si monteaza in acelasi pret. Ai si garantie.
https://www.mobitel.ro/display-vonino-magnet-g50/