| Queensisjdne a întrebat:

Salut,am un iPhone 11 actualizat la zi si nu se aud story-urile de pe Instagram cu volumul la maxim si cu modul silențios oprit,notificările mi se aud,tastatura se aude,muzica se aude dar pe Instagram trebuie sa intru pe story si sa ies iar ca sa se auda sunetul,nu se aude direct, iar tot pe insta in conversații dacă primesc un video trebuie sa îl redau de 2 ori ca sa aud sunetul chiar dacă nu e telefonul pe mut si volumul peste jumate, cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
| CorteXx a răspuns:

In ultimul timp e o problema la Instagram. Nici le mine nu se aud. Doar la cateva story uri mi se mai aud. Deci e de la Instagram.