| emilica95 a întrebat:

Ce alegeti intre: ciorba de buric de baba si sarmale umplute cu intuneric?

Răspuns Câştigător
| Grey a răspuns:

Definite... hmmmm magar la incubator cu sos de Marijuana, lamaie si un strop de vanilie, cartofi prajiti cu sange de vaca plus cativa stropi de bale de la caine, o unchie de broasca raioasa si o petala de pestelaughing un fir de par de camila, carne la protap din carne de lemn cu ceapa si un suc din cel mai bun sange de plantalaughing! [potiune pentru o moarte lenta si frumoasalaughing] Pofta Buna!

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

As alege o baba ca tine umpluta pe intuneric...asta e...la asa o intrebare, asa raspuns...cu mii de scuze...

assiris
| assiris a răspuns:

Ai pus si tu o intrebare ca sa nu taci.

| DenissaDeea a răspuns:

Ce gust or mai avea? dar nu stiu ce as alege, poate mai tarziu stiu? acum chiar zau ca nu stiu? soryy!

| Ben. a răspuns:

N/as gasi un raspuns pe masura intrebarii nici dc as fi in coma profunda

| cristi a răspuns:

Cornulete cu carbit si fasole batuta cu lantu laughing

| MihaiA a răspuns:

De ce au acces la site toti copii care pun intrebari stupide?

Alo alo, domnisoara, te crezi pe blogul personal sa scrii tot felul de tampenii?

| MihaiA a răspuns:

Emilica95 daca nu puneai intrebari asa stupide nu ma deranja varsta ta.
Ma deranjeaza ca, desii ai 14 ani, in raspunsul tau iti dai niste aere de esti cel putin vreo tipa care a luat premii pullitzer pentru ceea ce scrie.

Ai pus o intrebare stupida. La intreabarea DE CE, ai raspuns Detergent.

Errare humanum est sed perseverare diabolicum

| Klara a răspuns:

Doamne... Emilia, ce intrebare rolling on the floor
Buric de baba :-&
mi-e rau rolling on the floor
Mai bine sarmale rolling on the floor))))))

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Mai bine mananc paine goala laughing
hmm sarmalute intunecate. uulaughing

| ICanLoveYou a răspuns:

Nici una eu mananc mancare normalawinking

| sabina a răspuns:

Twister de la kfc

| emilica95 explică:

Pentru mihai A...
de ce? detregent draga!
si nu. nu ma cred pe blogul meu. ma cred pe un site cu intrebariwinking

de curiozitate dumneavostra domnule cati ani aveti de eu sunt asa mica?

| emilica95 explică:

Intrebarea e pusa in categoria TIMP LIBER... si este un pamflet, deci trebuie tratat ca atare smug

| BluePuff_3062 a răspuns:

Ciorba de baba k aia de buric de baba n-ajunge pe-o masea... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gustul meu ar fi sarmalele umplute cu intuneric!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarmale umplute cu intuneric