| SuntFata a întrebat:

Hei. M-am enervat pentru ca pe un site[argentinagherasim "prin ras se indreapta moravurile"]tot incerc sa pun comentarii si nu pot imi cere : Cont Google, LiveJournal, worldPress, TypePad, AIM si OpenID... le-am incercat pe toate si nici una nu merge sau cel putin nu stiu eu sa folosesc
Plzzzzzzzzzzz Help! SPUNETI ce sa fac am nevoie de ajutor cat mai repede!

1 răspuns:
| Onutsa_Buburutsa_1994 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe unul din Google, LiveJournal, worldPress, TypePad, AIM si OpenID atunci, cand esti logat/a poti lasa comentarii.Succes! Peace.