| Al3Cssa19 a întrebat:

Cum imi pot schimba parola de la messenger daca am uitat-o si daca am uitat si intrebarile de securitate? Exista vreo solutie pentru a putea sa mi-o schimb?
P.S- Contul mi-a fost spart!

3 răspunsuri:
| seful1234big a răspuns:

Daca nu stii intrebarille de securitate e greu sa o recuperezi trebuie sa aplelezi la un specialist care poate sa te ajute, de exemplu poate sa faca rost de un software care poti sa afli parole
(nu mint) dar uni sint greu de gasit si cam cost, dar din pacate nu mai stiu nici unu disponibil

funda

| Habsen a răspuns:

Nu poti sa schimbi parola daca nu stii intrebarile de securitate! Eventual cu vreun hack sau ceva dar sunt greu de gasit... Sfatul meu:Fa-ti alt cont de messenger si ai grija sa nu uiti intrebarile de securitate!

| ionut_5013 a răspuns:

Si eu am problema asta cu vreo 3 id-uri de mess sad