| mihai2092 a întrebat:

In jocul Medal of Honor (2010) am ajuns la sfarsitul misiunii a doua unde trebuie sa distrug un oras sau nustu ce iar prima data mi-a esuat misiunea iar a doua oara cand am incercat nu mai imi dadea munitie, cand incercam sa plasez o bomba nu mai mergea. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| mihai2092 explică:

Medal of honor (2010), cel mai nou, nu airborn.

| mihai2092 explică:

Am nevoie de raspuns

| AnimeKid a răspuns:

Da... am trecut toata joaca. dar sunt diferite tipuri, daca este airborne nu cred ca sunt aceleasi misiuni. ma rog, acolo e pe timp si nu ai reusit la timp! daca nu e airborne adreseazate la mine!
8-) big grin

| Speed99 a răspuns:

Incearca sa dai de la alta salvare.Dar e Medal of Honor Afganistan? Atunci incearca la fel big grin FUNDA PLS...