| cristi a întrebat:

Stie cineva daca se mai pot scoate petele mai vechi de revelator foto de pe haine? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| cristi explică:

Sal! Da am folosit si eu venish si nu functioneaza, sunt pete vechi care s-au impregnat in textura materialului, am incercat si la spalatoria ecologica.d-asta nu prea cred ca se mai poate, dar poate exista altceva care sa le scoata. merci oricum!

| alex96845 a răspuns:

Sall! Casa scoti pete orice fel de pete "mai de curand mai vechi" vanish este cel mai bun asa imi dispar mie petele.Sall!