| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 dintii strambi sus se merita sa imi pun aparat dentar pentru 2 dintii?

5 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Eu mi-as pune aparat dentar nu se stie cand o sa fie si ei la moda.Curaj! nu esti primul si ce daca rad acum mai tarziu o sa poti sa le razi in fata cu dintii tai drepti.Salut si daca iti pui respect!

| Coconut a răspuns:

Eu una zic sa iti pui aparat dentar, pentru ca poate mai tarziu o sa iti para rau ca nu ai avut idnti drepti. in plus, lumea nu are de ce sa rada de tine. e ceva normal, si daca rad nu ii lua in seama. spe rca te-am ajutathappy

| dani80_6136 a răspuns:

Categoric da
vorbim dupa

| AnastasyaPopp a răspuns:

Parerea mea este sa iti pui, chiar daca sunt numai doi, e petru binele tau si vei fi mai frumoasa big grin

| anamanda a răspuns:

Eu zic ca da! nu conteaza, daca ai 1 2 sau 100 conteaza sa incerci sa remediezi problema!