| Myr3ll1994 a întrebat:

Am 2 probleme legate de messenger:
1: De fiecare data cand m-a deloghez nu imi ramane salvat scrisu pe care l-am ales, tot revine la cel de baza.
2: Cand scriu ceva la statut, si apoi vreau sa sterg ce am scris si sa nu mai imi apare nimic, dar imi apare: Shared... si ce era scris la status. Cum pot face sa nu mai imi apara acel,, shared"?

Răspuns Câştigător
| Hopeees a răspuns:

1. Apesi ctrl & shift & p si iti apare o casuta cu mai multe teme. Dai la apperance -> change fonts & colors-> alegi scrisu pe care-l vrei -> dai ok-> apply si gatabatting eyelashes
La 2 chiar nu stiuthinking