| anonim_4396 a întrebat:

Am Cunoscut o fata acum 2 luni si m-am indragostit de ea, acolo e o gasca din care sunt prieten doar cu ea si cu inca o fata. Un prieten a avut mana rupta si nu iesea iar acum iese din nou. De o saptamana tot incerc sa ii spun acelei fete ca o plac, dar am vorbit cu acel prieten care a avut probleme cu mana si ii place si lu i fata, si el arata mai bine ca mine, chiar daca mai nesimtit.
Si inainte fata aia credea ca e nesimtit dar acum au devenit prieteni foarte buni si mi se pare ca ea nu mai e prietena buna cu mine si se duce tot mai aproape de el. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Razeph a răspuns:

Rupe-i si mana cealalta!

| Madut a răspuns:

Incearca sa ii spui ce simti pana nu e prea tarziu.
Poate ea simte ceva pentru tine. Dar poate tu nu ti-ai dat seama.
Sh mai ales ca tot o sa afle ca tu o placi. mai bine sa afle de la tine decat de la altcineva. Si o lasi sa se gandeasca sa ia o decizie potrivita. Decii?batting eyelashes? Baftaa. bye-bye.

| analfabet5698 a răspuns:

Pai nu cred ca mai are rost sa ii zic pentru ca ea maine pleaca altundeva si nu mai vine aici decat la iarna..., ea sta aici doar in vacante

| Duta_Alexandra_1998 a răspuns:

Eu zic sa ii spui ca o placi inainte sa o faca el si apoi vezi ce spune si eu am o problema de genu imi place de un baiat si el este cu alta fata pentru ca nu am avut curajul sa ii spun ca il plac atunci cand am avut ocazia