| Bogdana a întrebat:

Am ochii caprui inchis...Cum as putea sa fac sa para negri prin machiaj?

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu am facu chestia asta o data .si mi-a iesit. M-am mazgalit pe ochi cu un markerwinking.

| MADALINAAAA a răspuns:

Machiaza-te cu mov la inceputul ochiului, negru la coada ochiului si mult rimel negru...sau.fate cu tus negru pe sus, cu creion negru pe jos si un fond de ten mai inchis decat pielea, ca sa-ti para ochii si mai negrii...succes!:*

Răspuns utilizator avertizat
| maria91r a răspuns:

Cu creion negru..si intoarce-ti genele..chiar functioneaza..si putin rimel negru

| alexutza_6507 a răspuns:

Eu fac un curs de make-up artist si te pot sfatui cel mai bine. Fardul sau creioanele negre nu pot schimba ca prin magie nuanta capruie intr-una neagra.Incearca lentile de contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta inseamna ochii negrii...adica caprui foarte inchis

| bebe a răspuns:

Incearca cu un creion negru asa o sa-ti iasa in evidenta si o sa para si mai negri...si eu ii am tot caprui si asa fac