| mellymari20 a întrebat:

Am si eu o intrebare si vreau sa imi raspundeti cat se poate de sincer:ce parere aveti de Universitatea Hyperion pentru programul de psihologie? Trebuie sa aleg o facultate si chiar vreau sa stiu daca e chiar atat de okay pe cat pare aceasta universitate. Mulțumesc.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă tu chiar vrei sa lucrezi in domeniul asta și nu vrei sa faci o facultate doar așa ca sa spui ca ai făcut o facultate, alege Universitatea București sau măcar Titu Maiorescu. Psihologi cu diploma ies in fiecare an pe banda rulantă de la aceste pseudouniversitati gen Hyperion, de ce vrei sa faci parte din turma?