| AndreeaZM a întrebat:

Am un prieten..cand vorbeste cu fostele mele prietene sau cu o tipa pe care am ciuda se tot uita la mine... de ce? si cand vede ca nu imi convine se baga mai desc cu ele in seama.La cel mai bun raspuns dau funda!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa iti faca in ciuda, vede ca te afecteaza si il incanta ideea, cel mai bine ar fi sa nu-i mai dai satisfactia asta sa se bucure de,, necazul,, altuia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"La cel mai bun raspuns dau funda!" cum vei sti tu care este cel mai bun raspuns, ala care va fi pe placul tau, cu riscul de a nu fi adevarul?