| Silvia78 a întrebat:

Aveti cartile "The vampire diaries" cum vi se par cate pagini are fiecare volum si cum se cheama. As vrea sa le comand de pe internet si am auzit ca sunt destul de diferite fata de filme.

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu le am
am rasfoit un volum pe la Kaufland
tot aceleas subiecte doar ca Elena este blonda
in plus de ce sa le cumperi cand le poti citi online?
am vazut online cat costa nu merita sa dai atatia bani cand le poti citi online http://www.scribd.com/search?query=jurnalele+vampirilor
editez:am citit acum online si chestiile sunt mai diferite
ea are o sora de 4 ani.pe nume Margaret, pe matusa ei o cheama altfel si ...nu e Elena din film:))