| Brighisweet a întrebat:

AJUTOR! Va rog ajutati-ma! Am nevoie de niste sfaturi pentru un tratament naturist pentru gene. Am niste scurte subtiri si cad crying crying...ce sa fac? mi-e teama sa nu raman fara gene!

ce pot sa fac sa imi regenerez genele? ulei de richin nu cred cs pot face rost dar am ulei de masline.....care dintre ele a mai bun? daca stiti si alte metode simple natura help please! ...nu vreau saramanfara gene!crying

dau funda!:*:*

Răspuns Câştigător
| sindromforyou a răspuns:

Singurul folosit si care a dat rezultate a fost uleiul de ricin.