| мełıššα a întrebat:

Buna all`
Am si eu nevoie de niste intrebari de oracol amuzante... gen sa nu se plictiseasca persoana respectiva cand completeaza; x intrebari asa mai sarite din comun.`
Dau fundita:*

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Uite unele intrebari CARE-MI TREC ACUM PRIN CAP:
-INVENTEAZA CEA MAI GROAZNICA BOALA
-cu ce te mai lauzi?
-pe ce planeta ai vrea sa pleci ca sa scapi de toti?
-daca ai naufragia pe o insula pustie ce ai lua cu tine! 3 chesti :d
-CEL MAI BUN COLEG\A
-cea mai draga persoana a ta este?
-Daca am fi singuri. ce mi-ai zice laughing?
-Sait-ul favorit?
-Ce animal ti-ar place sa fii?smugsmug
-replica favorita
-cea mai funny chetie pe care ai auzit-o
-AI PURTA CHILOTI PESTE PANTALONI PENTRU 30000 $?:->
-in ce film ai vrea sa traiesti si ce actor din el ai vrea sa fii?
etc.

| AlerimxD a răspuns:

Ce apreciezi cel mai mult la prietenii tăi?
Care e cel mai mare defect al tău? Dar calitate?
Care e culoarea, floarea, ţara, pasărea, poetul tău preferat?
Cine e eroul tău?
Spune care e numele tău preferat (în afară de cel pe care-l porţi).
Ce ai visat ieri noapte?
Ce ai dori să spună Dumnezeu când te vede intrănd pe porţile Raiului?
Îţi place să dansezi?
Ce ţi-ar plăcea să primeşti de ziua ta?
Scrie-ţi epitaful.
Când ai râs (sau plâns) ultima oară?
Te gândeşti tu la ceva.
Cât despre design, colegele mele se dădeau cu ruj şi pupau foaia (rămâneau urme de buze şi arăta drăguţ), puneau sclipici (costă cam 2 ei la fiecare librărie şi e colorat), ardeau puţin foaia la margine cu o lumânare şi scriau cu multe pixuri cu gel colorate.
Nu cred că este aşa important să pui întrebările pe categorii, ci să fie intereasante şi nu atât de comune.
Iar la sfârşit laşi câte o foaie liberă pentru fiecare, ca să pună ce-i trece prin cap. Colegele mele puneau poezii, desenau etc.
Sper să-ţi placă. Succes. Xoxo.

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Ce actor iti plsce si din ce film face parte