| 33550096 a întrebat:

Am 14 ani.Imi puteti recomanda o crema pentru ten? Cateodata mi se ia piele din zona t.Intre sprancene, Il am cam uscat.Si as vrea o crema sa am tenul frumos si pielea intinsa,

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu folosesc momentan o crema de la bioderma - sebium hydra, mi-a recomandat-o dermatologul deoarece dupa ce ma spalam pe fata aveam senzatia de piele care ma strange si ma ustura. Sincer crema face minuni, iti face o piele foarte fina, nicio crema nu mi-a facut asa pielea fina, dar ce-i drept e cam scumpa, costa in jur de 54 de lei, dar merita.

| buburuza0111 a răspuns:

1kg di solidor, si 2 di vazilin big grin