| pitikaaa a întrebat:

Buna happy. Am 17 ani si am sanii foarte mici...toate femeile din familia mea au sanii mari, cu exceptia unei singure matuse. Sora mea are sanii foarte mari, mama mea ii are si ea destul de mari. Ai mei de ce nu cresc? Ce as putea sa fac sa imi creasca? Dau funda la cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| public999 a răspuns:

In primul rand nu trebuie nici intr-un caz sa te complexezi! Te inteleg, dc cand eram si eu de varsta ta aveam sanii mici (nu ca i-asi avea f mari acum big grin) nu ma complexam, dar totusi doream sa fie ceva mai mari... mai apoi m-am acomodat cu ei si am ajuns chiar sa imi placa asa mai mici, cei mari cum au precizat si alte persoane, pot sa iti fie in dezavantajul tau! Asa ca bucura-te de sanii pe care ii ai si ca esti sanatoasa, nu te sfatui sa iti pui silicon. Multor baieti le plac sanii mai mici si naturali (desigur ca nu f mici). O sa intalnesti un baiat care te va accepta asa cum esti si atunci te vei convinge! Succes si i-ati gandul de la produse minune care sa iti mareasca sanii, chiar nu exista (cu exceptia siliconului), doar sa iti mai creasca asa cu trecerea timpului happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai deocamdata.Marimea sanilor tai este programata genetic si se pare ca tu ai mostenit ceva din genele matusii tale. Stiinta medicala nu poate rezolva aceasta problema decat prin metoda controversata a implantarii de silicon.Sa stii ca sunt foarte multi barbati care apreciaza sanii mici dar foarte fermi care incap in causul palmei. Daca iubitul/sotul se va arata nemultumit de marimea, forma sau fermitatea sanilor tai vei avea optiunea implantului dar la fel de bine s-ar putea sa fie chiar multumiti de sanii pe care ii ai.Multa sanatate.

| SkyPilot a răspuns:

Sanii tai vor fi asa cum esti programata genetic. Cel mai probabil vei avea si tu sani mari la fel ca restul familiei tale. Singura solutie reala la ora actuala sunt implanturile cu silicon. Nu te lasa pacalita de reclamele cu "produse minune", nu exista asa ceva, toate acele reclame sunt escrocherii.
Nu te grabi sa ai sani mari. Sanii mari se lasa usor si sunt mai expusi la aparitia vergeturilor. Iti vor sta in drum cand faci sport si nu iti va fi comod nici cand iti vei incepe viata intima. Mie ca baiat imi plac mici dar fermi, cat sa imi incapa in palma.
Cel mai bine ar fi sa renunti la idea de a-I avea mari, oricum nu prea ai ce sa faci, si sa ii ingrijesti sa ramana frumosi (porti intotdeauna sutien care sa ii sustina cu adevarat nu sa le schimbe forma, iti ingrijesti pielea cu crema etc.)

| Innsbruck a răspuns:

Totul depinde de organismul tau.Si mama mea are sanii destul de mari, si bunica, eu nu prea.Ma multumesc totusi cu sani mai mici, sunt mult mai confortabili.
Ce sa faci ca sa-ti creasca? Chiar nu ai ce face, decat sa-ti pui silicoane, ar trebui sa stii si tu asta.