| ada_7517 a întrebat:

am o intrebare cred ca destul de buna, care pe mine ma framanta de ceva vreme...
De ce baietii din gimnaziu (clasa a 8a) se uita numai dupa fete mari si nu dupa fete mai mici decat ei.thinking adica nu pot intelege de ce un baiat de clasa a 8a ar rade daca l-ar placea o fata mai mica. cu un an sau 2happy. adica nu e o diferenta mare.thinking fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| CooL_2937 a răspuns:

Fetele mai mari sunt mai experimentate,sunt mai mature,au solduri, sani si forme dezvoltate...laughing, dar baietii sunt prostii daca se uita la ele.Intodeauna m-am gandit ca baietii vor fete mai mici decat ei ca sa le protejeze, dar asta e doar in filme de dragoste.Desi daca as fi in a 10, clar nu m-as vedea cu cineva de a 8 a, sper ca-mi pricepi punctul de vedere pa pa somn usor happy

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pentru ca se cred maturi.repet: SE CRED

| ZyReXe a răspuns:

love strucklove strucklove strucklove struck Pai sa-ti spun eu cum sta treaba la "estia" mari le trebuie numa fete mari cu cur bun si bune la p***a nu se uita dupa fete mai mici care sa zic asa nau experienta nu vb de tine dar sunt cazuri cand se uita si dupa fete mai mici depinde da scoate si tu in evidenta pieptul acum nu sa mergi dezbracata sau fundul kapoi vezi cum fug toti dupa tine ai increde in mine ca merge BFT

| Skylar a răspuns:

Sa te vad cu unu de a 6'a!

| n0name a răspuns:

Din acelasi motiv in care fetele de cls a 8a se uita dupa baietii de clasa a 6 a, a 7a sau chiar a 5 a happy

| AbcAbc a răspuns:

Sunt de acord cu tine! eu sunt a 9-a si un coleg din clasa mea iese cu o fata din clasa a 10-a! probabil vor sa para mai tari, mai cool!

| xBlackxAngelx08 a răspuns:

Da,stiu cum e, sunt in clasa a9a si merg in fiecare luni la practica la scoala si baietii din cls a8 se tot uita dupa noi, sincer ma cam enerveaza, sa se uite si ei dupa fetele mai mici ca ei.

| Supersuper123 a răspuns:

Sunt unele cazuri in care e invers deci nu iti pierde ''sperantele'' si zy re xe are dreptate arata-ti formele ca merge! Am experimentat!