| AndreeaMariAalexa a întrebat:

Bună..am o relație de 9 luni.
Totul a fost atât de frumos pana acum 2 luni, ma iubea atat de mult, juram ca nu se va schimba pentru nimic în lume dar a făcut-o. In urma cu 2 luni s-a răcit de mine, ma ignora, nu mai vorbea absolut deloc cu mine, îl cautam în zadar. Am decis sa îl las poate ca își revine.Dar am început iar sa vorbim dar nu mai este nimic ca înainte, a intrat în anturaje proaste și tot felul, mi-a spus ca ii place ceea ce face dar pe mine ma doare și am obosit sincer. Sunt ca la început, nu i-am greșit cu absolut nimic..nu l-am înșelat, nu nimic..Acum câteva zile l-am pus sa aleagă pentru ca pur și simplu doar eu mai țin relația asta a spus ca nu vrea sa aleagă ca nu vrea sa ma lase nici pe mine, dar nici ceea ce face. I-am fost alături indiferent de cât de greu îmi era, am plans zile și nopți întregi cu speranța că se va schimba, mi-e teama sa îl pierd nu știu ce sa ii mai spun sau ce sa mai fac?**

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Cum a spus si cel de mai sus, a luat-o pe un drum gresit si e inconstient de ceea ce face si in ce se afla. E cauza pierduta, te omori degeaba cu el.

| LostForForever a răspuns:

Nu te iubește cu adevărat.

Imi pare rău ai grija de tine.

Un om când iubește cu adevărat niciodată nu va alege orice altceva in locul la omul pe care îl iubește cu adevărat niciodată nu va face o comparație sau o alegere între tot ce iubește cu adevărat și orice altceva.