| sol_5564 a întrebat:

am si eu nevoie de niste pareri in legatura cu un baiat.eu sunt clasa a 9 si el tot a 9 in clase diferite.cand ne-am vazut prima data in curtea scolii parca s-a intamplat ceva intre noi. ne uitam intr-una unul la celalalt dar nu vorbeam.asa in fiecare zi ne uitam lung unul la celalalt, isi intoarce capul dupa mine eu dupa el. dar am aflat ca are prietena de 2 ani(care nu este in liceul nostru). totusi el vrea sa se bage in seama cu mine si se uita intr-una. nu stiu ce sa cred ma simt ridicol, nu vreau sa-i despart pentru ca nici mie nu mi-ar placea sa fiu cu un baiat de 2 ani si sa apara una. dar totusi imi place foarte mult de el. ce sa faaac? sad

Răspuns Câştigător
| Diana1172 a răspuns:

Hmmthinking incearca sa vorbesti cu el si intreaba-l fara sa-si dea seama despre relatia lui. daca vrea in continuare sa fie cu ea. daca o mai place, ca din moment ce se uita dupa altele cred ca ceva nu merge intre ei. Si imprieteniti-va vezi daca va potriviti asculta-l.si daca e sa fie ceva.va fi cu sigurantahappy Bafta:*

1 răspuns:
| Hannibal_8732 a răspuns:

Uita-l