| Ellutzaa_Miha_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am avut parul lung, dar cu decolorantul de la kallos si cu placa de par l-am ars(in august)..acum il am pana la umeri dar varfuri mai sunt putin arse desii am mai taiat si el,am tot dat cu ulei de ricin,tratamente pentru par, etc.Acum sunt un roscat inchis (spre ciocolatiu) si vreau varfurile sa le decolorez sa ajung la un blond.Ce imi recomandati? Sa imi dau cu kallos 5min sau sa aplic vopsea mai deschisa la culoare?

1 răspuns:
| Corinutza_Cory_1990 a răspuns:

Mai bine vopsea mai deschisă la culoare pentru ca cu kallos o sa iti arzi si mai tare