| nimeni_1451 a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum scriu numele de pe hi5 in caractere dragutsehee heeinimiore...plss:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Intri la Start, all program, accessories, system tools, character map si iti alegi de acolosmugsmug
succes!kiss

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ (̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅̅_̅_̅_̲̅K̲̅E̲̅N̲̅T̲̲̲̲̅̅̅̅̅_̅_̅_̅_̅()ڪے ¤ ¥ § ¦ Ω Ψ Φ Ж ж ۞ ۩ ۝ † ‡ ‍ ₪ ℓ ⌂ ◙ ░ ▌ █ ▄ ▀ ◘ ● ○ ◊ ◄ ▼ ► ▲ ▬ ▫ ▪ □ ■ ▓ ▒ ◦ ☺ ☻ ☼ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫ 雅 清 » غ ○ ª ஜ »๏« ∂Đ Ϋ ღ ڪے ◕ ▀▄ ╬ ڪ ● ξ ß ą ﴾͡๏̯͡๏﴿ ╰╮ ╰ ╮ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ﻉ√٥ﺎ ╰☆╮ ¨˜¨˜"°º• ღ♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥ღ ™ ℜ σ β∈®⊥ ⇒β∉stε θ ρrψπΤ≡s∀ m¥cα ηα أفضل حلم في ΐℓ ε ڲ • ₣ ∩ © Ø ∩ └┐ ª ß έ š š Š Š Ÿ œ œ Œ ™ € ‚‘ ’ „ " " ‹ › ˆ ˜… – — • ‰ ƒ ′ ″ " ∼ − ‾ ⁄ / α β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ρ ς σ τ υ φ χ ψ ω Γ Δ Θ Ι Κ Λ Ξ Ο Π Ρ Σ Σ Φ Ψ Ω √ ∞ ≥ ≤ ≠ ≡ ≈ ∼ ∧ ∨ ∩ ∪ ⊂ ⊆ ⊃ ⊇ ∈ ∋ ∃ ∀ ⊕ ↑ ↓ ← → ↔ ⇒ ⇔ ∠ ⊥ ∂ ∏ ∑ ∫ ∝ ∴ ″ ′ ◊ ∇

hihi ia uite ce am scris eu \dancing laughing big grin
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzAm fost nevoita sa pun multi de "z" ptc imi aparea porcaria aia cu majusculeeefrustratedTe rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumescﻉ√٥ﺎ

| Ađııa a răspuns:

uite si aici un site bunicel cu din astea :)

http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

| ing. a răspuns:

Buna:-*.
Uite aici:
http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/
Simbolurile sunt mai jos. Le gasesti. Apoi copy-paste

| Swabia a răspuns:

Scrii in Microsoft Office Word si apoi te folosesti de copy-paste!winking

| DITO a răspuns:

TM-ul se face cu ALT, adica asa ™. vezi toate codurile ALT aici http://welcome.haipa.ro/2009/08/04/simboluri-si-caractere-speciale/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea!
Dai pe google la caractere hi5winking
acolo gasesti ce vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? intri pe caractere hi5 simplu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ? intri pe caractere hi5 simplu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum scriu litere din astea mici (ex : ª) la numele hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta p googlehee hee. caractere hi5

Răspuns utilizator avertizat
| gabi_4562 a răspuns:

Buna, cum scriu TM ca indice, pls :-s!

| gabi_4562 a răspuns:

Buna, cum scriu cu TM ca indice, help pls :-s >.