| Kidd ♡ a întrebat:

Bunahappy Am si eu o intrebare.Mai exista prieteni adevarati?straight face

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

In ziua de azi eu nu cred ca mai exista prieteni adevarati Viata este foarte grea noi ne transformam in rau suntem din ce in ce mai rai mai iresponsabili si lucrul care este cel mai la vedere nu avem educatie si nici cei sapte ani de acasa De acea este foarte greu sa-ti gasesti un prieten care sa nu profite de pe urma ta si sa te aprecieze la adevarata ta valoare. Eu nu am, dar asta nu inseamna ca nu sunt si oameni care au prieteni adevarati. Doresc ca tu sa ai parte numai de prieteni nu si de dusmani sau oameni cre-ti vreau raul Deci------- Atentie, Pa

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal ca exista.Fiecare om are ceva de daruit pentru ca toti avem ceva bun in noiwinking

| Bacemi a răspuns:

Exista. Eu stiu ca am prieteni pe care ma pot baza in momente grele. Si normal ca si eu ii ajut la randul meu de cate ori pot.

| Elena1234456 a răspuns:

Exista, dar sunt atat de rari sad...

| madalicious a răspuns:

Nu stiu nici eu lucrul asta, ca multi pe care-i credeam prieteni m-au tradat, asa ca... nu stiu daca mai exista, dar sper ca da, pentru ca chiar am nevoie de prieteni adevarati, si pana o sa-i gasesc o sa ma lovesc mereu de cei falsi.

| liveincolors a răspuns:

Mai exista, dar din pacate numarul lor scade din ce in ce mai mult.

| ambutisare a răspuns:

Nu mai exista.

| SiMpLa a răspuns:

Nu. dar nimeni nu este perfect

| Lady a răspuns:

Sincer...
Nu prea cred!happy

Doar in cei mai apropiati membri ai familiei poti avea incredere... dupa parerea mea!

| love_4320 a răspuns:

Sunt.
cauta-i in gooogle.
big grin

| secret_2443 a răspuns:

Nu prea cred...eu nu prea am mai intalnit prieteni adevarati... toti sunt numa pentru ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sunt pe cale de disparitie.