| roksy a întrebat:

Buna as vrea sa aflu si eu niste pareri din partea voastra cum ar fi mai bine sa procedez. Am fost la mare si am cunoscut un baiat lucra la o terasa am facut schimb de id uri totul ok. mini-vacanta a trecut si acum pe mess daca a intrat o data pe mine si am vb atat. El e un tip f prietenos cunoste f multe fete si ma gandeam ca poate si cu ele vb asa se arata interesat de ele, din cate am vazut eu e ok serios nu e genu cu mai multe fete. Nu stiu ce sa cred oare chiar i a palcut de mine si totusi ...nu intra el pe mine pe mes sa vb, nu e problema pot intra eu dar dc nu se mai arata interesat, ce sa fac in continuare? ce spuneti?

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

Problema e cu distanta. Mai ales pentru unii baieti e practic sa aiba o fata in acelasi oras cu ei, insa daca e la distanta (si cu sanse mici sa o revada) atunci interesul scade dramatic. Indiferent daca o face intentionat ca sa fii tu cea care "se baga in seama" si sa se simte el bine sau nu, in chestii la distanta nu investi happy In 99% din cazuri iesi pe minus din toate punctele de vedere.