| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac un tatuaj nepermanent. dar nu stiu unde sau cat m'ar costa. sunt din brasov...stie cineva cam cat m'ar costa? sau unde pot sa il fac?

2 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Republicii Tattoo and Piercing --> http://tattoobrasov.ro/

Preturile depind de la un tatuaj la altul.incep cu 30-40 lei si se poate ajunge si la 200 lei :)

| tatuajebrasov a răspuns:

Poti sa cauti pe net ca se gasesc de vanzare sunt destul de ieftine, daca vrei ceva model cu henna se gaseste si asa ceva de vanzare si ti fac eu un model numa ca poate prezenta ceva alergii depinde de sensibilitatea pielii, mai sunt si cazuti d astea