| LuckyFf a întrebat:

Buna!

As vrea si eu niste statusuri` despre prietenia adevarata.despre prieteni.
pentru ca am invatat ca nu trebuie sa ai mereu incredere in oricine.

Fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| kίd a răspuns:

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Am cea mai buna prietena Din intreaga lume Imparte cu mine si rele si bune Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange

Daca as putea i-as da parte din mine
Vreau sa o vad zambind urland de fericire
Sa spuna ca putem sa o luam de la capat
Sa dau peste amintiri asa doar in treacat
Astazi caz, te ridici, maine-ti trece
Iti amintesc ca unde-s 2 puterea creste
Ca impreuna trecem peste tot,
Ca o prietenie trece si prin FOC. love struck

De azi si totdeauna, prieteni noi vom fi,
Cu rele si bune, bune si rele asa-s prietenii
De azi si totdeauna, prieteni vei avea,
La greu si la bine mereu langa tine, orice s-ar intampla! love struck

o iUbesc pentru K e de mik prietena mea.
O iubesc pentru ca ma inVatat sa zambesc.
pentru cand lacrimile imi Stergia
pentru cand impreuna ne distram…
te iubesc surioara mea love struck

Si cand impreuNa beam.si cand fostul iL inseLam…O facem imprEuna…Fink suntem ceLE mAI BUnEd.te iubesc

am gresit,si stiu,hai sa ne impacam pan' nu e prea tarziu,esti prietena mea si regret,lasa-ma sa vin inapoi, si nu mai plec

Problema ta e si problema mea. Daca tu dai d belea.Dau si eu d belea. UNITE, asa am fost mereu.IMPREUNA nimic nu e greu; x Te iubesc; x.

Ne urasti? Problema ta. Ne copiezi? Nu ne ajungi nici pan` la picioare. Ne iubesti? Si noi pe tine. Un sfat? Nu te lua d viatsyle noastre. te-am amagit? Scuze. te-am jignit? Bravo noua.
Sper ca te.am ajutat funda? puppy dog eyes