| ScapaMaDeEa a întrebat:

Aveti frati/ surori mai mici care se uita la "MOARTA Vorbareata"? rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu, nu am, dar am o verișoară de 7 ani care se uită la desenu ăla.
Vaiii. ce mă terorizează când vine la mine acasă. Zice : Pornește Tv-ul, că începe Martaaaaaaa rolling on the floor)) (sau cum zici tu, Moarta :p )

Mno. pe mine mă cam enervează desenu ăla. straight face Sper să nu mai fiu nevoită să mă uit la acel desen. x_x

1 răspuns:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Da am, Hey jo ce fflacau laughing
ii place la nebunie; D
Funda?