| alexandrastietotul a întrebat:

Buna :*Daca ma veti ajuta dau funda si vot este vorba despre o relatie ...relatia mea
Imi cer scuze pentru greselile care le voi face nu imi merge tastatura si sunt grabita
A inceput totul asa frumos am cunoscut un baiat cu 3 ani mai mare ca mine eu 16 eu 19 anilove struck
A inecput sa vorbeasca cu mine, sa imi zica ca sunt draguta, frumoasa etc:d ne-am intalnit si a ajuns sa fim impreuna pe la 2 luni ne-am certatfiind ca prieteni lui nu erau de acoord cu mine si spuneau tot felul de lucruri urate care le-am facut eu (minciuni) si el pana la urma a crezut si n-am desp timp de cateva zile upa m-a sunat si mi-a zis ca ii pare rau ca si-a dat seama ca nu e adv ca el ma iubeste mult si chiar daca nu ne inpacam nu ma va lasa in pace ei ne-am impacat dupa iar 2 luni ne-am desp au trecut 3de cand suntem desp eu am prieten de 2 luni a avut si eu dar a stat doar cateva zile cu fata respectiva...Eu nu pot sa il uit
Motivul despartiri a fost : "Eram la un majaorat telefonul meu era la fratele meu, fratele meu a mers la un baiat la bar si a lasat telefonul pe masa si un baiat a venit la fratele meu sa ii ceara un min a vb cu cinev si a zis ca el nu are min si ii da tele meu si cand i-a dat telefonul sa sune a sunat gagikamio si baiatul acela s-a dat drept prietenul meu si a zis ca sta cu mine de mult timp si tot felul de lucruri au vorbit lucruri serioase..kika" Am incercat sa ii explic fostului meu prieten si eu si fratele meu insa in zadar nu ma crezut ma jignit,ma jigneste rau insa stiu ca tot ma iubeste
Eu am prieten si nu il iubesc ii cunosc toata familia mama mea nu este de acoord cu el si e ceva mai complicat insa nu merge relatia nu pot sa il iubesc abslut deloc imi este gandul tot la fostul tot pe el il iubesc
M-am gandit sa ii scriu un mesaj si sa il las pe facebook sau sa il trimit stiu ca il va citi dar nu imi va raspunde
Problema este nu stiu ce sa ii scriu in mesaj, ma pierd si uit ce sa scriu si nu ma pricep deloc, scrieti voi un mesaj si dati-mil mie si eu il trimit va rog din toata inima.stiu ca eu ar trebui sa zic ce simt dar nu stiu ce sa fac ma pun pe plans si las totul balta
ajutati-ma va roog
Funda si vooot

1 răspuns:
| cooKIsues a răspuns:

Pai... Incearca sa ii explici ce s-a intamplat si daca nu te crede... inseamna ca nu e baiatu' potrivit pentru ca un iubit trebuie sa aiba incredere in iubita lui nu? Daca nu te crede da-i pace sa ramana la prietenii luihappy. Funda?