| anonim_4396 a întrebat:

Dece nu pot adauga prieteni pe facebook. Cand dau click pe : Adauga prieten, scrie : Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem. Ce pot sa fac? au trecut 7 zile si tot nu pot sa adaug pe nimeni

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Ai trimis prea multe cereri, ei au luat-o ca pe un abuz... acum nu mai poţi trimite cereri. Dacă în timpul în care ţi-a suspendat funcţia de trimis cereri de prietenie ai mai încercat să trimiţi înseamnă că ţi-au prelugit acea perioadă de suspendare.

1 răspuns:
| Liviutz98 a răspuns:

O sa mearga, fi sigura