| Samyrfara1 a întrebat:

Bună, mi-am inselat iubita și nu știu ce pot face sa-i recastig din nou încrederea și iubirea, ea m-a iertat dar îmi tot spune ca nu vrea sa mai fim împreună, am nevoie de câteva răspunsuri

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Increderea se recapătă foarte greu.

| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti alta iubita, ca increderea pierduta odata, nu se mai recupereaza niciodata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai inselat o înseamnă că nu vroiai sa fii cu ea, de ce te mai chinui?

| Hyperion7 a răspuns:

Din păcate pentru tine, șansele să ajungeți din nou ca la început sunt de 0.
Oricât ai spune tu că o iubești și așa,va fi ceva temporar.
Iar atunci când îi vei recâștiga încrederea *daca o faci*, vei fi predispus să faci iar aceeași greșeală pentru că "las, oricum mi-a dat o șansă, îmi mai dă una", ori îți va reproșa la fiecare cearta asta și crede-ma, n-o să îți placă!
Așa că ar fi mai matur sa nu forțezi nota și să îi respecți decizia.

| Madaxo97 a răspuns:

Mai bine las-o in pace dacă tot ai înșelat-o, la ce mai vrei sa îi faci rau iar? Rămâi cu fata cu care ai înșelat si gata, sau cu alta, logic ca nu mai vrea sa fie împreună cu tine daca i-ai tradat încrederea odată, înseamnă ca nu este proasta, bravo ei.

| vatadezahar24 a răspuns:

Omule, las-o. Las-o în pace. Rău destul i ai făcut, încrederea nu ai în să i o mai recâștigi dacă ai înșelat-o. Atâta timp cat ai înșelat o e clar ca nu ai dorit sa fii împreună cu ea, sau, nu te-ai gândit când ai înșelat ca oricum o sa o pierzi? Nu știu cum încă există astfel de oameni ca tine. Mă bucur ca este fată deșteaptă și a ales să se despartă