| Chøço a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria, dar am vazut ca se poate schimba numele pe Facebook. Imi spuneti si mie cum? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Cand esti pe profilul tau de Facebook, in dreapta sus vei vedea o bara albastru inchis pe care scrie ''Acasa'' si numele profilului tau. Este acolo o rotita pe care trebuie sa apesi si ti-se vor afisa mai multe optiuni dintre care si ''setarile contului''. Apesi pe aceasta si ti-se va deschide o pagina cu toate setarile de baza ale contului tau. Atentie! Trebuie sa astepti 24 de ore ca Facebook sa-ti aprobe numele, el nu se va schimba din prima.

happy

1 răspuns:
| Resurrection a răspuns:

Dai in coltul din dreapta sus la rotita si acolo dai la setarile contului si iti va aparea numele si putin in dreapta editeaza.

Bafta!