| Andraandrutza12345678 a întrebat:

Selena Gomez mai este cu Justin Biber? Au un copil impreuna?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ea este cea care i-a despartit pe Justin Bieber si Selena Gomez. ""Primele declaratii ale feteiDupa ce i-a oferit un scurt tur ala casei, Bieber a dus-o pe Mimi la un hotel de lux din Beverly Hills, unde a cerut ca penthouse-ul de lux sa fie decorat cu trandafiri albi.Mi-a oferit ceva de baut. Nu am luat decat doua guri inainte sa incepem sa ne facem de cap. Deodata am inceput sa ne sarutam si eu am inceput sa imi scot hainele, a fost ceva natural. Justin stia ce face, ca un barbat mult mai in varsta. Am simtit ca avusese parte de o lectie sau doua inainte », a declarat Mimi"". http://www.acasatv.ro/......fetei.html

| OnuOnulică a răspuns:

Nu au nici un copil împreună. Nu mai sunt combinați de vreo 2 ani.

| T0T a răspuns:

Nu mai sunt de mult timp împreună și nu au niciun copil. Chiar nu înțeleg ce a putut să vadă la ăla dar nici ea nu e mai brează ce e drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt și nici nu au un copil împreună.

| devil32angel23 a răspuns:

Nu mai sunt demult impreuna nici nu au copil cica el ar sta cu o romanca