| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Buna sera! Ce sa ma mai fac aproape in fiecare zi sunt deochiata, nu mai stiu ce sa ma mai fac.Va rog dati-mi niste sfaturi sa nu mai fiu deochiata, va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| andreeeeea a răspuns:

Tocmai mi-am amintit: ai putea purtea mereu o ata rosie la tine.Cica te ajuta sa nu mai fi deocheat.Incearcabig grin

1 răspuns:
| andreeeeea a răspuns:

Draga mea, din cate stiu eu de la maicmea deochiul e deochi.nu poti scapa de el, decat prin descantec.Imi pare rau sa iti dau vestea asta.dar priveste si partea buna a lucrurilor:poate esti foarte apreciata de ceilalti de aia esti asa de mult deochiata:*