| azdfghdfvgfrd a întrebat:

Stiti site-ul memebase? Unde poti sa iti creezi propriul meme? Ma puteti ajuta cu ceva? unde trebuie sa dau click ca sa scriu cu litere de tipar? Nu cu literele mele pe care eu trebuie sa le scriu! Fundita la raspusul rapid si explicit.

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Personal, îţi recomand site-ul
http://memegenerator.net/
pentru că este mai simplu şi mai clar de folosit.
Cu toate acestea, dacă ai neapărată nevoie de site-ul specificat de tine, urmează aceşti paşi:
Alege tab-ul "Meme builder", selectează un meme şi dă în jos. Îţi vor apărea mai multe căsuţe, "top", "middle", "bottom". Completezi căsuţele cu textul dorit, dai preview apoi click dreapta pe imaginea modificată, open in new tab, save.