| GiaXd a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare.Mai precis adresata baietilor sau fetelor care au mai avut situatia urmatoare: Vorbesc cu un baiat cunoscut prin prieteni deja de aproape o luna. Prietenii mei zic ca el ma place pentru ca de ceva timp se compoarta diferit si pare mai secretiv, ne trimitem unul ce-i lulalt memeuri de genu '"Us?"" si vorbim pe insta ore in sir. Mi-a si zis de cateva ori ca atunci cand vorbim he's giggling n kicking his feet. Dar tot nu-mi dau seama cum se simte despre mine avand in vedere ca e foarte troll cateodata. De asta va intreb pe voi ce credeti ca se intampla, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai ce-ar fi sa îl întrebi chiar tu ce se întâmplă și dacă discuția poate avansa sau nu.
Nu de alta, dar daca te vei mulțumi să stai în friendzone, acolo o sa ramai.
El e cam nesigur și nu știe exact ce vrea, pe de-o parte ar vrea relație (din moment ce spune celorlalți că te place) și pe de-o parte n-ar vrea (pentru că, din moment ce va permiteți glume, ar putea să își mărturisească sentimentele)