| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat de vreo 1 an si ceva dar problema e ca eu m-am mutat in alt judet.si acel baiat era cu mine in clasa insa nu prea ma lasa in pace ma tachina mereu si atunci cand il ignoram zicea el da de ce sa nu ma placa sunt asa urat. dar mie de fapt mi-a placut de el de la inceput dar nu am avut curaj sa ii spun el e asa de dragut si invata si bine e mai mare ca mine cu un an. dar problema este ca il visez aproape in fiecare seara si nu stiu ce sa fac sa nu ma mai gandesc la el apropo eu am 17 ani.si fosta colega mi-a spus ca vorbea mereu de mine in clasa dupa ce am plecat. dar el de cand a venit in clasa la mine nu ma lasa in pace uneori chiar ma enerva si l-am spus si la diriginte iar dupa aceea s a mai calmat si incepea sa imi ia si apararea daca era nevoie.deci spuneti-mi ce sa fac sa il uit. funda

Răspuns Câştigător
| Andrei1496 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti raspund.pai daca iti place de el o s iti fie cam greu sa uiti de el.da-i o sansa. spune-i ca iti place de el si vezi cum reactioneaza.cine stie. poate o relatie intre voi doi ar merge.nu stii niciodata la ce sa te astepti.