| Raul_4840 a întrebat:

TPU! Imi puteti spune ce caracteristici au cei care sunt zodia Capricorn ( zodia mea tongue ). Am auzit ca scorpionii sunt mai timizi. Si inca o rugaminte ( am mai auzit de multe ori chestia asta, ma puteti lamuri? ), am auzit odata ca o zodie cu alta zodie cica se impaca mai bine. ma puteti lamuri si as vrea informatii (daca e adv chestia ) despre capricorn tongue. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| CosmiN7 a răspuns:

Http://www.acvaria.com/astro-zodia_capricorn.php?p=astrologie
totul despre Capricorn =P
bft la citit :)

2 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Citeste mai multe articole pe net legate de capricorni si vei afla. Este imposibil noi sa cuprindem tot si sa iti spunem ce si cum. Cunosc destui capricorni baieti/barbati (deoarece cu fetele/femeile sta total altfel treaba!), si pot sa spun ca in mare parte nu difera prea mult cu ceea ce vei gasi pe net despre ei.
Doi la mana, scorpionii nu sunt deloc timizi, cu ei e o total alta poveste...Si totusi de ce ai intrebat de capricorni, iar apoi de scorpioni?

| Raul_4840 explică:

Era un exemplu, cu scorpionii.