| Emmm203 a întrebat:

Peste o saptamana am un concurs la chimie. Problema este ca eu sunt genul de persoana emotiva, nu am incredere in mine. Mi-e teama de concursuri, dar de data asta vreau sa las emotiile in urma mea si sa o fac pe profesoara mea mandra de mine. Ma descurc destul de bine, dar uneori uit tot ce am invatat din cauza emotiilor. Ceva sfaturi? Multumesc.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
GANDESTE POZITIV SI DECONECTEAZA-TE DE LA TOT CE ESTE NEGATIV IN MINTEA TA!
Nu invata mecanic, stai linistita si fa o sfanta cruce sa te ajute bunul Dumnezeu!
Mult succes!

| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare ca intrebarea ta este potrivita cu aceasta categorie?

| everythingyourenot a răspuns:

Heeei, eu spun sa te linistesti si gandeste-te ca profrsoara ta este mandra de tine si ca mergi la un asemenea concurs si ca te implici si iti dai interesul la materia ei. Sunt sigura ca daca inveti bine, nu are de ce sa iti fie teama, macar incerci si sti ca ai dat ce e mai bun din tine