| iasmina6354 a întrebat:

stau cu un baiat in banca pe care il plac si este frumos, dar de vreo 3 ori la ora de muzica se punea cu mine in banca fara sa-i zic, oare ma place? Ce sa fac? Oare sa-i spun?
Cel mai bun raspuns funda

2 răspunsuri:
| Emmy125 a răspuns:

Cred ca faptul ca sta cu tine la muzica nu e un motiv suficient de puternic sa crezi ca ii place de tine.Mai creste putin si o sa intelegi big grin
Nu-i spune nimic..doar o sa-l sperii.da-i si tu cateva indicii si daca se prinde bine, o sa faca si el altceva nu doar o sa stea cu tine in banca la muzica.

| vegeta a răspuns:

Daca tu crezi ca arati bine si esti frumoasa ai toate sansele sa stea cu tine dar daca nu arati bine depinde...