| kemLoLiTa a întrebat:

trebuie sa scriu un articol pentru. revista scolii si nu stiu cum as putea incepe(vreau sa scriu un articol legat de "viata de zi cu zi in scoala"). ma puteti ajuta va rog mult.si ink' ceva daca' se poate.am nevoie si de un titlu pentru revista ceva >ideii?: multumesc mult!:*:* fundita pentru cel mai bun:X:X

2 răspunsuri:
| MaryaC a răspuns:

Pai poti sa scrii cum se desfasoara viata de zi cu zi la voi in scoala, despre activitatile elevilor si asa mai departe.
Iar ca titlu "Litere amestecate" laughing

| KingMan66 a răspuns:

Si eu am nevoie pentru un proiect daca gasesti ma cautzi pe mess plzz id: andy_gigolo12